Targi PELLETS-EXPO&BRYKIET-EXPO oraz BIOGAZ-EXPO

Organizatorzy Centrum Targowe Pomorza i Kujaw zaprasza do udziału w 11 Międzynarodowych Targach Urządzeń, Technologii do Wytwarzania i Zastosowania Pelletu i Brykietu „PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO” oraz Międzynarodowych Targach Produkcji i Energetycznego Wykorzystania Biogazu „BIOGAZ-EXPO”, które odbędą się w dniach 18-20 czerwca 2013 r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Jednym ze sposobów zagospodarowania odpadów leśnych, poprodukcyjnych, jak i z rolnictwa jest produkcja pelet i brykietów. Są one coraz chętniej wykorzystywane przez instytucje oraz indywidualnych odbiorców. Coraz częściej energetyka zawodowa, zobligowana do produkcji tzw. zielonej energii staje się odbiorcą tych paliw. Organizatorzy chcą m.in. zachęcić lokalne rolnictwo do regionalnej produkcji i wykorzystania uzyskanej energii, co może być naturalnym stymulatorem rozwoju obszarów wiejskich, a w konsekwencji stałego podnoszenia jakości życia społeczności wiejskiej. Obecność z kolei na targach najważniejszych przedstawicieli tego sektora oraz zaprezentowana oferta umożliwią potencjalnym klientom zapoznanie się i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Targi w Bydgoszczy to także prezentacja rozwiązań biogazowni. Jednym z powodów wsparcia biogazu przez Unię Europejską jest realizacja światowej strategii przeciwdziałania zmianom klimatycznym poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Przygotowanie inwestycji służącej produkcji i wykorzystaniu biogazu to zadanie złożone, jak również wymagające szerokiej, specjalistycznej wiedzy.

Targom PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO oraz BIOGAZ-EXPO towarzyszyć będą  branżowe konferencje, seminaria  i warsztaty.

Organizatorzy zapraszają do ekspozycji, uczestnictwa w konferencjach, organizacji spotkań podczas imprezy, sponsoringu wydarzeń, promocji i reklamy, umożliwiając dotarcie do licznej i jednocześnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Więcej na: www.ctpik.com.pl

 

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017