Taconova na targach ISH 2023

Podczas ISH Taconova pokaże najważniejsze rozwiązania w zakresie technologii inteligentnego budynku z różnych obszarów produktowych. W dniach 13-17 marca, odwiedzający targi będą mogli na żywo zapoznać się z innowacjami w dziedzinie techniki armaturowej, techniki pompowej, ogrzewania powierzchniowego i równoważenia hydraulicznego, na stoisku C44 w Hali 9. Kluczowe nowości firmy Taconova dotyczą w tym roku techniki systemowej, gdzie warto zwrócić uwagę na zajmujący wyjątkowo mało miejsca mieszkaniowy węzeł cieplny, moduł świeżej wody, moduł ładowania warstwowego i solarne grupy pompowe. 

Holistyczne rozwiązania w budownictwie są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Gotowe do podłączenia moduły Taconova to przemyślane produkty, upraszczające planowanie i montaż systemu. Gwarantują niezawodne działanie, ograniczają do minimum czynności konserwacyjne i optymalizują koszty energii. Na tegorocznych targach ISH, Taconova zaprezentuje szereg nowości, rozszerzających ofertę techniki systemowej. Szczególnie ciekawe rozwiązania to wydajna stacja świeżej wody oraz nowy mieszkaniowy węzeł cieplny. Jako pierwsze w pełni elektroniczne urządzenie hybrydowe z interfejsem umożliwiającym integrację z systemem automatyki budynku, stacja ta o bardzo niewielkiej głębokości zabudowy i inteligentnych funkcjach oferuje liczne korzyści, a jednocześnie zapewnia poprawę higieny wody pitnej i zwiększenie komfortu.

Systemy zapewniające odczuwalnie większy komfort

Taconova udoskonaliła swoje produkty i usługi, zwłaszcza w zakresie systemów ciepłej wody użytkowej. Dzięki nowemu „TN Comfort System” oraz koncepcji „Plan – Tech – Care” firma ułatwia klientom codzienną pracę, począwszy od planowania, poprzez montaż, aż po obsługę posprzedażową. Nowe rozwiązania systemowe wyróżniają się oszczędnością miejsca, wysoką wydajnością energetyczną, higieną oraz wygodną obsługą. Ponadto urządzenia te można łatwo i wygodnie zintegrować z systemem zarządzania budynkiem, co pozwala na zdalną konserwację i optymalizację. Zalety nowego „TN Comfort System” oraz innowacyjne rozwiązania zostaną zademonstrowane i objaśnione gościom podczas targów przez specjalistów firmy Taconova. 

Szeroki zakres pomp o wysokiej efektywności

We Frankfurcie Taconova zaprezentuje również szeroki asortyment pomp obiegowych i cyrkulacyjnych. Od ogrzewania, przez systemy solarne, po instalacje ciepłej wody użytkowej – szwajcarska firma oferuje optymalne rozwiązania dla wszystkich zastosowań. Produkty te charakteryzują się przemyślanymi funkcjami i wysoką efektywnością energetyczną. Bezdławnicowa pompa obiegowa TacoFlow3 GenS jest jedną z najmniejszych na rynku, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w różnorodnych systemach. Pomimo kompaktowych wymiarów, model ten przekonuje wysokością podnoszenia, nawet do 8,5 m. Siostrzana spółka Taco Italia również zaprezentuje szerokie portfolio w zakresie techniki pompowej.dla klientów indywidualnych i wysokiej jakości rozwiązania OEM. 

Odwiedzający stoisko zobaczą także sprawdzone, dobrze znane produkty, przeznaczone do równoważenia hydraulicznego. Zawory z serii TacoSetter gwarantują optymalną dystrybucję ciepła w budynkach, zgodną z zapotrzebowaniem, a tym samym oszczędność energii. Również w obszarze techniki armaturowej i ogrzewania płaszczyznowego Taconova zaprezentuje wysokiej jakości rozwiązania dla wszystkich typów budynków – od domów jednorodzinnych po bloki mieszkalne. 

Taconova zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą na żywo podczas targów. Można również wygodnie umówić się na spotkanie online, poprzez stronę https://www.taconova.com/pl/ish-2023, gdzie dostępne są także bezpłatne vouchery, uprawniające do wstępu na teren targów. 

Bezpłatna prenumerata