ŚWIĄTECZNA OFERTA FLUID DESK!


Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji na wykorzystanie narzędzi do projektowania, FLUID DESK przygotował specjalną świąteczną ofertę:
• Ventpack 5.0 w cenie 4190 zł netto,
• Hydronicpack 5.0 w cenie 2790 zł netto,
• Eksplorator Projektu 5.0 w cenie 990 zł netto.
Warto też przypomnieć, że zbliża się termin publikacji platformy FLUID DESK BIM, która stanowić będzie prawdziwą rewolucję w modelowaniu systemów instalacyjnych. Już dziś można skorzystać z oferty ważnej do końca roku: za FLUID DESK BIM zamiast 4900 zł netto zapłacisz tylko 4000 zł netto.
Firma zapowiada 10% podwyżki od 1 stycznia 2023 roku, zatem obecna promocja to ostatnia szansa, aby skorzystać z tak atrakcyjnych cen.
Przypominamy również o możliwości aktualizacji bibliotek. Dzięki opublikowanej w Hydronicpack najnowszej zaawansowanej parametrycznej bibliotece systemów pompowych WILO z integrowanymi charakterystykami hydraulicznymi projektowanie BIM wodnych systemów grzewczych i chłodniczych staje się jeszcze prostsze.
Dostępna jest również długo wyczekiwana biblioteka armatury regulacyjnej do wodnych systemów grzewczych i chłodniczych IMI Hydronic Engineering.
Aby skorzystać z oferty, napisz na adres info@fluid-desk.com z dopiskiem: ŚWIĄTECZNA OFERTA FLUID DESK Z INSTALREPORTER 2022.

Bezpłatna prenumerata