Superbrand dla STIEBEL ELTRON w Niemczech

Już piąty raz z rzędu firma Stiebel Eltron otrzymała nagrodę „Superbrand”. – Zdobycie tej nagrody jest wielkim feedback dla marki, z której jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedział dyrektor marketingu Claus Kroll-Schlüter. Poza Stiebel Eltron były wyróżnione marki takie, jak Adidas, Katjes, Miele i Playmobil.

Od ponad 24 lat największa na świecie organizacja zajmująca się oceną marki honoruje najlepsze i najsilniejsze marki w ponad 88 krajach. W ramach ósmego konkursu w Niemczech wyróżnienia „Superbrands Germany 2018/2019” zostały nadane przez 23-osobowe jury. We współpracy z międzynarodowymi instytutami badań rynkowych niezależni eksperci biznesowi wyznaczają wyróżniające się produkty i marki korporacyjne w kraju. W Niemczech na listę trafiło 1350 kandydatur.

Jury eksperckie, w skład którego weszły osobistości z biznesu, polityki, mediów i uniwersytetów, wybrało 100 najlepszych z nich – w tym Stiebel Eltron – według tych samych kryteriów oceny, które obowiązują na całym świecie. Kryteria to: dominacja marki, lojalność klientów, wartość firmy, długowieczność i ogólna akceptacja marki.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 6/2018 1/2018 12/2017