Studio Geberit zaprasza na cykl webinariów – start 8.09

Geberit stale trzyma rękę na pulsie bieżących wydarzeń, śledząc aktualne tendencje i potrzeby rynku. Dlatego w warszawskiej siedzibie firmy uruchomił autorskie studio nagrań i już od września rusza z cyklem szkoleń online skierowanych do kilku grup klientów. To doskonała okazja dla architektów, instalatorów czy uczniów szkół technicznych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje bez konieczności wychodzenia z domu. 

W siedzibie firmy w Warszawie powstało autorskie studio, w którym już niebawem będą organizowane i nadawane szkolenia online. Profesjonalne, w pełni wyposażone studio to odpowiedź producenta technologii sanitarnej na aktualne oczekiwania klientów i partnerów firmy. Okazuje się bowiem, że coraz więcej architektów, projektantów czy przedstawicieli branży budowlano–instalacyjnej chce brać udział w wirtualnych szkoleniach i warsztatach. 

Z myślą o nich Geberit już od września startuje z cyklem webinariów, podczas których eksperci będą dzielić się fachową wiedzą z obszaru technologii sanitarnej. Będą one transmitowane na żywo ze studia Geberit.  

Plan webinariów to opracowany koncept spotkań skierowanych do poszczególnych grup: projektantów instalacji, architektów, architektów wnętrz, płytkarzy, instalatorów oraz uczniów szkół technicznych. Każdy blok dedykowany danej grupie składa się z 4 webinariów poświęconych innej tematyce, dlatego warto wziąć udział w pełnym cyklu, aby uzyskać dostęp do kompleksowej wiedzy. 

Podczas każdego webinarium eksperci opowiedzą o rozwiązaniach Geberit i nowoczesnych technologiach, takich jak produkty bezdotykowe, higieniczne spłukiwanie czy bezpieczny płaski dach. Dodatkowo wszystkie spotkania będą archiwizowane w chmurze, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć nagrany wykład w dogodnym czasie.

– Inicjatywa webinariów Geberit narodziła się z uwagi na rosnące potrzeby i wyzwania rynku. Dzięki wirtualnym modułom e-learningowym możemy zapewnić naszym klientom stały dostęp do praktycznej wiedzy naszych ekspertów. Plan szkoleń opracowaliśmy tak, aby każda grupa docelowa pozyskała jak najwięcej praktycznej wiedzy do wykorzystania w swoim obszarze zawodowym. Korzystamy z opcji livestreamingu wysokiej rozdzielczości na pełnym ekranie. Nadajemy bezpośrednio ze studia, gdzie pojawiają się prezentacje, ale mamy też możliwość wykorzystania drugiej kamery, aby równolegle, na żywo w jakości HD pokazywać np. produkty z naszej ekspozycji oraz ich detale” – mówi Dariusz Grzegorek, Menedżer ds. Szkoleń Geberit. 

Oto harmonogram najbliższych webinariów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji. 

Projektanci instalacji

08.09. Geberit Pluvia część 1

13.10. Geberit Pluvia część 2

10.11. Geberit Pluvia część 3

08.12. Bezpieczny dach płaski

Architekci wnętrz

22.09. Rozwiązania bezdotykowe

27.10. Stelaże Geberit 1

24.11. Stelaże Geberit 2

22.12. Odpływy liniowe

Salony łazienkowe, płytkarze, instalatorzy

15.09. Strefa kąpieli – wanny

20.10. Strefa natrysku 1 – brodziki

17.11. Strefa natrysku 2 – Setaplano, Sestra

15.12. Strefa natrysku 3 – rozwiązania bezbrodzikowe

DIY i architekci 

06.10. Stelaże Geberit w DIY

03.11. Syfony Geberit w DIY

01.12. Zawory do spłuczek

Szkoły techniczne 

16.09. Geberit – tradycja, nowoczesność i bezpieczeństwo

21.10. Geberit – bezpieczne instalacje – stelaże oraz moduły Monolith

18.11. Geberit – bezpieczne instalacje – Geberit Public

16.12. Geberit – bezpieczne instalacje – odpływy i syfony

Więcej

Bezpłatna prenumerata