Sodexo i Galmet razem dla instalatorów

Galmet, największy polski producent techniki grzewczej, powierzył Sodexo Benefits and Rewards Services Polska realizację programu partnerskiego dla instalatorów Hot Points Club.

Programy lojalnościowe, w tym Hot Points Club, szkolenia handlowe i techniczne stanowią ważny element wieloletniej współpracy firmy Galmet z najlepszymi instalatorami branży grzewczej.
W tegorocznej edycji programu wszyscy jego uczestnicy mają szansę otrzymania atrakcyjnych nagród, wybierając z puli niemal 3000 różnego rodzaju produktów, wśród których znalazły się m.in.: nowoczesny sprzęt RTV i AGD, galanteria skórzana, biżuteria, perfumy, narzędzia czy zabawki. Dodatkowo każdy z nich może dokonać zasilenia kart przedpłaconych lub odebrać kupony Sodexo.

W tym roku program partnerski w nowej formule Hot Points Club organizujemy już po raz drugi. Ubiegłoroczna edycja była papierkiem lakmusowym, który pokazał, jakie jego elementy wymagają zmiany i udoskonalenia na drodze do sukcesu. Sodexo wsparło nas w realizacji tego programu już na etapie opracowywania koncepcji. … – powiedział Mirosław Lewicki, kierownik działu marketingu firmy Galmet.  Z uwagi na model sprzedaży urządzeń firmy Galmet opierający się na pośrednich kanałach dystrybucji nasze bezpośrednie dotarcie do instalatora jest ograniczone. Dzięki programowi lojalnościowemu możemy oprócz standardowych działań np. szkoleń oferować instalatorowi dodatkowe bonusy np. kierowane bezpośrednio do niego promocje i tym samym budować z naszymi kontrahentami pozytywne relacje.

Głównym celem programu Hot Points Club jest wzmocnienie relacji firmy Galmet z klientami. Dzięki temu producent może promować wybrany asortyment, także wówczas, gdy przy sprzedaży pośredniej nie ma on wpływu na ostateczną cenę produktu.

Do udziału w programie Hot Points Club wystarczy złożenie deklaracji oraz rejestracja drogą internetową urządzeń Galmet, które zostały zainstalowane. Do każdego produktu przypisana jest odpowiednia liczba punktów – Hot Pointów, które potem instalator może wymienić na dowolny prezent.

Bezpłatna prenumerata