Rusza platforma E-Szkolenia BDR Thermea Poland

W połowie lutego wystartowała platforma online, dzięki której udział w szkoleniach prowadzonych przez BDR Thermea Poland będzie jeszcze wygodniejszy i bardziej efektywny. E-Szkolenia to specjalnie zaprojektowana aplikacja wykorzystująca najnowocześniejsze narzędzia komunikacji cyfrowej. Jej zaawansowane funkcjonalności pozwolą na aktywny udział w modułach szkoleniowych prezentujących instalatorom urządzenia marek De Dietrich i Baxi. 

Cykl szkoleń będzie składał się teraz z dwóch części. W części teoretycznej użytkownik bierze udział zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie. Poszczególne moduły składają się z profesjonalnie przygotowanych sesji video prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców, które kończą się testem sprawdzającym wiedzę składającym się z kilku pytań. Część teoretyczna jest bezpłatna – wystarczy wcześniejsza rejestracja na platformie. Część praktyczna to zajęcia stacjonarne prowadzone w ośrodkach we Wrocławiu lub Grodzisku Mazowieckim. Aby wziąć w niej udział, należy wcześniej zrealizować część teoretyczną na platformie E-Szkolenia. Szkolenie praktyczne jest płatne, a jego termin rezerwuje się w kalendarzu udostępnionym po zakończeniu szkolenia online. Szkolenia praktyczne są prowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w reżimie sanitarnym. 

Aby uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich i/lub BAXI, należy wziąć udział zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej szkolenia. 

Obecnie, jeszcze do końca marca, szkolenia prowadzone są równolegle w dotychczasowej i nowej formule – do momentu, gdy na platformie E-Szkolenia zostaną udostępnione wszystkie rodzaje szkoleń. 

Dostęp do harmonogramu szkoleń w obu formułach można znaleźć na stronie internetowej www.szkolenia.dedietrich.pl.

Bezpłatna prenumerata