Relacja z 7. Targów Grupy SBS 2019


Pobierz PDF

Najwięcej marek wystawiających się w historii targów, goście z całej Europy, pogoda jak nad Morzem Śródziemnym, ponad 150 nagród wręczonych gościom w konkursie targowym – to zaledwie ułamek atrakcji, jakie w tym roku złożyły się na 7. edycję Targów Grupy SBS. Jak co dwa lata, także w tym roku 25 i 26 kwietnia, dostawcy Grupy SBS spotkali się z klientami w Strykowie.

Przez dwa słoneczne dni goszczono blisko 3000 instalatorów. Mogli oni spotkać się i podyskutować z przedstawicielami ponad stu marek, które prezentowały się podczas 7. edycji targów (lista wystawców). Na stoisku SBS rozdano ponad 150 nagród w ramach konkursu targowego.

Najważniejszym działaniem tworzącym targom jest Akcja Autokarowa. Jak przy każdej edycji Hurtownie Partnerskie Grupy SBS udowodniły, że świetna organizacja i relacje z instalatorami są u nich na najwyższym poziomie. To właśnie dzięki Partnerom SBS targi cieszyły się bardzo wysoką frekwencją.

Nie należy także zapominać o Akcji Targowej – czyli o specjalnej akcji promocyjnej, w której brało udział ponad 60 marek producenckich wystawiających się na targach, trwającej w dniach 23-31 kwietnia. Podczas jej trwania instalatorzy mogli cieszyć się wyjątkowymi promocjami w Hurtowniach Partnerskich, z którymi udali się do Strykowa.

Targi to oprócz rozrywki miejsce, gdzie można się dowiedzieć, jaki kurs rozwoju obierają wystawcy. W przypadku Grupy SBS duży nacisk położono na promowanie systemu ogrzewania podłogowego KELLER Floor (nominowanego w kategorii Produkt Roku w plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów) i wyposażenia kotłowni: grup pompowych KELLER, pomp c.w.u. i c.o., pompy ciepła, stacji zmiękczającej i przede wszystkim kotła kondensacyjnego: KELLER Windsor S oraz kotłów na wyłączność Ariston CLAS ONE SYSTEM 18, De Dietrich MCR Home, Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL). Swoją premierę miały także odkurzacz centralny KELLER oraz podgrzewacz elektryczny ISEA – produkt na wyłączność. Goście mogli także zapoznać się w ofertą marki KELLER w części gastronomicznej. Tam prezentowano systemy PP i PEX.

Targi Grupy SBS w tym roku po raz pierwszy w historii gościły Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych. Podczas targów odbył się finał pierwszej edycji plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów.

Lista zwycięzców:

  • Produkt roku: KAN
  • Debiut roku: AFRISO
  • Firma Przyjazna Instalatorom: Grupa SBS
  • Wizerunek i kampania marketingowa: AFRISO
  • Przedsiębiorcza hurtownia roku: Aqua Team – hurtownia sanitarna
  • Nagroda publiczności: Wilo Polska.