PURMO staje się PURMO

W obliczu dynamicznie zmieniającego się świata, społeczeństwo staje przed nowymi wyzwaniami dotyczącymi ochrony klimatu, wzrostu populacji i urbanizacji. Aby sprostać tym wyzwaniom i lepiej spełnić oczekiwania klientów, marka PURMO zainwestowała w zmianę swojej strategii, obierając kierunek rozwoju zrównoważonych rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz. PURMO skupiło się na promowaniu systemowego podejścia z kompleksowymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, a nie na poszczególnych grupach produktów. Aby to podkreślić, marka PURMO zaprezentowała swój nowy wizerunek, symbol oraz logo. Wielobarwny znak graficzny odzwierciedla wiedzę i doświadczenie w ogrzewaniu i chłodzeniu.

Nowa strategia PURMO zgodna jest z obecnymi oczekiwaniami rynku i opiera się na czterech obszarach mających prowadzić do zapewnienia klientom bardziej ekologicznych rozwiązań.

  • Poprawa wydajności poprzez precyzyjnie działający system – zaawansowane techniki regulacji systemów umożliwiają wykorzystanie w pełni ich parametrów technicznych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej.
  • Większa integracja dzięki łączeniu rozwiązań w innowacyjne systemy w celu zwiększenia wydajności. Dostarczanie kompletnych rozwiązań zamiast poszczególnych komponentów zapewni wyższy poziom komfortu cieplnego wnętrz.
  • Wsparcie profesjonalistów – PURMO wspiera instalatorów i użytkowników końcowych rozwiązaniami, które są szybkie w montażu i łatwe w obsłudze. Stale poszerza również ofertę w zakresie wsparcia projektowania.
  • Redukcja negatywnego wpływu na środowisko poprzez ograniczenie zużycia zasobów, takich jak energia i woda, oraz zmniejszenie wpływu procesów produkcyjnych na naszą planetę. 

Ponadto PURMO nieustannie inwestuje w tworzenie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, biorąc pod uwagę cały cykl życia produktów. Zrównoważony rozwój będzie wkrótce odgrywać kluczową rolę w każdej dziedzinie działalności. Prognozuje się, że w ciągu najbliższych 30 lat populacja świata osiągnie prawie 10 miliardów ludzi. Blisko 70% będzie mieszkać w miastach, co podkreśla znaczenie energooszczędnych rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz. Nadrzędnym celem PURMO pozostaje nieustannie dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia.

Bezpłatna prenumerata