Promocja pakietowa De Dietrich

Podobnie jak w poprzednich latach, firma BDR Thermea Poland wprowadza promocję pakietową na swoje urządzenia. W tym roku podstawą oferty są kotły gazowe kondensacyjne marki De Dietrich: MCR3 evo oraz Evodens AMC.
Promocja pakietowa rozpoczęła się 3 sierpnia i obejmuje zestawy z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 evo lub Evodens AMC.
Kocioł kondensacyjny MCR3 evo to urządzenie, które wyróżnia się niewielkimi, wręcz kompaktowymi wymiarami, dzięki temu można go zamontować właściwie w każdym miejscu w domu. Przy tym urządzenie zaskakuje swoją wydajnością, zapewniając oszczędność energii aż do 30% w porównaniu z klasycznym kotłem. Z kolei wydajność kotła przy podgrzewaniu wody wynosi 20 l/min.
Natomiast Evodens AMC to kocioł kondensacyjny nowej generacji. Dostępny jest w wersji jedno- i dwufunkcyjnej. Wyposażono go w zaawansowaną konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution, a także w system automatycznego napełniania instalacji. Jego średnioroczna efektywność energetyczna wynosi aż do 97%.
Firma BDR Thermea Poland oferuje kilkanaście pakietów w opcji: Standard i OZE.
W skład pakietu Standard wchodzi kocioł kondensacyjny MCR3 evo lub Evodens AMC z zestawem spalinowym oraz wyposażeniem dodatkowym do wyboru:

  • emaliowanym podgrzewaczem c.w.u SRK 100 lub SRK 150,
  • regulatorem iSense,
  • regulatorem SMART TC°.
    Z kolei pakiet OZE zawiera kocioł kondensacyjny MCR3 evo lub Evodens AMC z rekuperatorem Recovens V400 w zestawie i dodatkowym wyposażeniem do wyboru:
  • emaliowanym podgrzewaczem c.w.u SRK 100 i SRK 150,
  • regulatorem SMART TC°.

Promocja potrwa do 31 października bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.

Bezpłatna prenumerata