Piąty obszar w ofercie produktów Taconova: pompy

Komfort i wysokowydajne rozwiązania, zapewniające klientom oszczędność czasu i pieniędzy – z taką myślą Taconova Group rozwija ofertę produktów i usług serwisowych. Firma poszerzyła niedawno zakres swoich kompetencji o nowy segment wysokowydajnych pomp. Dzięki fuzji z Taco Family of Companies w listopadzie 2017 r. Taconova ma obecnie w ofercie również wysokowydajne pompy. W ten sposób technika pomp uzupełniła asortyment firmy jako dodatkowy obszar kompetencyjny. – Z czterech obszarów zrobiło się teraz pięć. – tłumaczy Ralph Seewald, prezes Taconova – Technika pomp rozszerza istniejące obszary, czyli równoważenie hydrauliczne, ogrzewanie powierzchniowe, technikę systemową i armaturę. Stanowiło to dla nas dodatkowy bodziec do dalszego rozwoju wizerunku rynkowego, zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i w Internecie.

Istniejący już asortyment pomp Taco oferowany jest teraz pod nową nazwą i w atrakcyjnym opakowaniu. Nowe modele pomp charakteryzują się dodatkowymi zaletami dzięki innowacyjnym funkcjom i zastosowanym w nich ciekawym rozwiązaniom. Pod nazwą TacoFlow dostępnych jest dziewięć kategorii pomp obiegowych do ogrzewania, ogrzewania i chłodzenia, energii słonecznej i cyrkulacji. Wszystkie pompy są napędzane przez sprawdzone silniki synchroniczne z magnesami trwałymi, które zapewniają bardzo cichą i bezpieczną pracę. Kwadratowa konstrukcja pomp wspomaga automatyczne wykrywanie powietrza w systemie, natomiast automatyczna funkcja Anti-Blockier usuwa cząsteczki brudu uwięzione przez drgania pomp.

Dzięki funkcji Active-Adapt w TacoFlow2 Adapt odpowiednie obciążenie pompy jest przechowywane co 30 minut, a jej prędkość jest automatycznie dostosowywana do warunków otoczenia. Łatwe do odczytania wskaźniki LED dostarczają wyraźnych informacji na temat stanu pracy pomp.

Kampania reklamowa towarzysząca wprowadzeniu produktów na rynek wspiera odświeżony wizerunek marki Taconova.

Ponadto pracujemy intensywnie nad naszą nową stroną internetową – dodaje Ralph Seewald – Przy jej pomocy firma Taconova zamierza w dwójnasób podwyższyć poziom serwisu, kierując odwiedzających do pożądanych informacji przy możliwie jak najmniejszej liczbie kliknięć. Nowoczesna, estetyczna grafika zapewnia przyjemne korzystanie ze strony, a praktyczne funkcje umożliwiają prostą obsługę. Nasze hasło Comfort Solutions nie powinno być w końcu pustą obietnicą.

Bezpłatna prenumerata