PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON rozumie to jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego oferuje produkty oparte jedynie na odnawialnych źródłach energii. Są to pompy ciepła, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii pozwalają ogrzać dom w sposób czysty, bezpieczny, efektywny, a przede wszystkim ekologiczny.
PełniEnergii mistrzowie wybierają mistrzowskie rozwiązania od STIEBEL ELTRON. Adam Kszczot, polski lekkoatleta – postawił na STIEBEL ELTRON. – Na co dzień biegam i moje płuca każdego dnia cierpią z powodu oparów z kominów. Moim wyborem jest to, żeby ograniczać takie zanieczyszczenia, żeby moje dziecko mogło biegać za kilka lat w czystszym powietrzu – tak uargumentował swój wybór pomp ciepła Stiebel Eltron.
Akcja STOP SMOG ma na celu uświadamianie, jak istotne jest rozsądne podejście do dbania o jakość powietrza w naszym kraju. W praktyce oznacza to edukację i mobilizację do wymiany starych pieców węglowych na nowoczesne systemu grzewcze, które nie zanieczyszczają powietrza.
STIEBEL ELTRON przygotował specjalną ofertę, nowoczesnych systemów grzewczych w atrakcyjnych pakietach, z pompami ciepła solanka-woda różnych mocy, także z opcją chłodzenia budynku oraz wentylacji i rekuperacji. Przy zakupie dowolnej pompy ciepła Stiebel Eltron dedykowanej domom wraz z osprzętem oraz systemem centralnej wentylacji otrzymuje się 5-letnią gwarancję na cały system.
Więcej

Bezpłatna prenumerata