Panasonic – poradnik Program Czyste Powietrze


W odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na zakup nowej pompy ciepła, Panasonic przygotował darmowy, praktyczny przewodnik dla tych, którzy chcą skorzystać z programu Czyste Powietrze.
Wymiana przestarzałych, nieefektywnych źródeł ogrzewania na pompy ciepła niesie liczne korzyści. Przede wszystkim przyczynia się do niższego zużycia energii elektrycznej, co prowadzi do oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Pompy ciepła dostarczają także stabilną temperaturę w pomieszczeniach, a ich bezobsługowe działanie ułatwia codzienne życie. Warto również podkreślić, że korzystanie z pomp ciepła utrzymuje kotłownię w czystości i przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.
Program Czyste Powietrze oferuje wsparcie finansowe na modernizację budynków jednorodzinnych. Dotacje są realizowane przez NFOŚiGW za pośrednictwem WFOŚiGW. Oferowane są trzy poziomy dofinansowania, uzależnione od dochodów inwestora i zakresu termomodernizacji. Maksymalne dofinansowanie może wynieść nawet 100 200 zł.
Kliknij i zobacz pełną treść poradnika: Blog – Program Czyste Powietrze (www.panasonic.eu).

Bezpłatna prenumerata