Otwarte szkolenia dla instalatorów A2W Panasonic

Panasonic zaprasza na otwarte, dwudniowe szkolenia akredytacyjne dedykowane pompom ciepła Aquarea. Te szkolenia są wyjątkową okazją dla wszystkich instalatorów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie instalacji i obsługi zaawansowanych systemów grzewczych.

Szkolenia są skierowane zarówno do nowych instalatorów, jak i firm chcących przeszkolić dodatkowych pracowników. To również świetna opcja dla doświadczonych instalatorów, którzy chcą odświeżyć wiedzę i zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami oferowanymi przez Panasonic. Program szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby uczestnicy zdobyli praktyczne umiejętności i certyfikację, co pozwoli im na efektywną instalację i serwisowanie pomp ciepła Aquarea.

Szkolenia będą odbywać się w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Panasonic w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 52 w czterech terminach:

• 26-27 czerwca 2024

• 10-11 września 2024

• 08-09 października 2024

• 03-04 grudnia 2024

Koszt udziału w dwudniowym szkoleniu wynosi 249 zł brutto. W ramach tej opłaty uczestnicy otrzymują dawkę specjalistycznej wiedzy, materiały pomocnicze, dostęp do urządzeń w trakcie szkolenia oraz certyfikat ukończenia kursu

Pełny kalendarz szkoleń oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie Panasonic ProClub.

Bezpłatna prenumerata