Nowe Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich – Moblab OZE

W połowie marca tego roku swoją działalność rozpoczęło kolejne Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich, zwane potocznie Moblabem OZE. Po Moblabie NOZE, w którym prezentowano najciekawsze rozwiązania z segmentu kotłów gazowych, przyszedł czas na OZE i technologię pomp ciepła.
Moblab OZE powstał w samochodzie dostawczym Mercedes Sprinter. Wnętrze jego specjalnie wykonanej przestrzeni ładunkowej odpowiednio zaaranżowano, a z zewnątrz samochód oklejono nowocześnie zaprojektowaną, przyciągającą wzrok grafiką. Dzięki specjalnie przygotowanej konstrukcji, można otworzyć jedną stronę burty samochodu, która służy jako podest, i wejść do środka. Wewnątrz zamontowano pokazowe urządzenia De Dietrich – pompy ciepła: Alezio M, Alezio M V200 oraz HPI S.
– Do uruchomienia tego projektu skłonił nas spektakularny sukces Moblabu NOZE, w którym przez kilka lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób. Nie bez znaczenia był też fakt, że nasze szkolenia w ośrodkach szkoleniowych we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim cieszą się ogromną popularnością i mimo chęci nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć na szkolenia wszystkich chętnych. Moblab OZE jest więc dobrym uzupełnieniem naszej oferty szkoleniowej – mówi Marcin Detnerski, Manager Działu OZE.
Mobilne Centrum Szkoleń OZE działa dopiero od kilku miesięcy, a w szkoleniach wzięło w nim udział już około 750 osób – głównie instalatorów i pracowników hurtowni. Moblab OZE codziennie jeździ po całej Polsce, a grafik ma wypełniony niemal po brzegi. Gości na targach branżowych i różnych imprezach okolicznościowych u partnerów handlowych firmy BDR Thermea. Szkolenia mają charakter prezentacji produktowej i naocznego zapoznania uczestników z ofertą urządzeń OZE marki De Dietrich.
Dzięki Moblabowi OZE zwiększamy zaangażowanie instalatorów i naszych partnerów handlowych, którzy mogą dotknąć urządzenia i z bliska poznać jego pracę. Zależało nam, aby nasza oferta stała się czymś więcej niż tylko katalogiem produktów i znalazła realne potwierdzenie w rzeczywistości – podsumowuje Marcin Detnerski.
W najbliższym czasie Moblab OZE będzie odwiedzał partnerów handlowych BDR na Podkarpaciu.

Bezpłatna prenumerata