Mobilne Centrum Szkoleniowe KAN

To już trzeci cykl spotkań w ramach trasy Mobilnego Centrum Szkoleniowego KAN. Powodzenie zeszłorocznej akcji utwierdziło firmę w przekonaniu, że tego typu spotkania są ważne dla klientów i dla producenta.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, spotkania odbywać się będą na terenie całej Polski. Informacje o lokalizacji najbliższych szkoleń można znaleźć na FB KAN oraz stronach internetowych partnerów handlowych. O spotkaniach informują również odpowiednio wcześniej rozwieszane plakaty w poszczególnych hurtowniach.
W Mobilnym Centrum Szkoleniowym prezentowane są wszystkie oferowane na rynku Systemy KAN-therm. Podczas spotkania z przedstawicielem firmy KAN można zapytać o szczegóły dotyczące danego systemu, zapoznać się z poszczególnymi jego elementami, wyjaśnić techniczne wątpliwości. Nie zabraknie też okazji, żeby spróbować montażu własnoręcznie wybranego systemu. Doradcy KAN podczas pokazów montażu posługują się profesjonalnymi narzędziami. Wszystkie narzędzia dostępne są w ramach programu narzędziowego organizowanego przez KAN.
Wiedzę przekazywaną przez ekspertów KAN uzupełniają filmy szkoleniowe prezentowane na ekranie zainstalowanym w centrum oraz materiały techniczne – katalogi i foldery – w które można się zaopatrzyć, odwiedzając centrum szkoleniowe.
Spotkania na świeżym powietrzu i zachowywanie wymogów sanitarnych powodują, że spotkania są w pełni bezpieczne. Mając na względzie bezpieczeństwo odwiedzających, Centrum zostało wyposażone w maseczki i płyny do dezynfekcji.

Bezpłatna prenumerata