Kongres TRENDY 2023

Globenergia i termomodernizacja.pl zapraszają na Kongres TRENDY 2023.
Jak zapewniają organizatorzy – to nie tylko kolejna konferencja. To spotkanie liderów, ekspertów i pasjonatów, którzy zmieniają oblicze energetyki i budownictwa. To dwa dni pełne inspiracji, wiedzy i niezapomnianych relacji. Kongres odbędzie się 14-15 listopada 2023 r. w hotelu Metropolo Krakow by Golden Tulip, ul. Orzechowa 11.

Dlaczego warto dołączyć?
• Odkryjcie Najnowsze Trendy: Dowiedzcie się, jakie innowacje kształtują przyszłość energetyki i budownictwa. Niech wasza firma stanie na czele zmian!
• Spotkajcie Liderów Branży: Nasi prelegenci to osobistości, które wpływają na kształtowanie rynku. To szansa, byście mogli z nimi osobiście porozmawiać.
• Wieczór Branżowy z Open Barem: Rozmowy przy drinku i wspaniała atmosfera to doskonały sposób na budowanie relacji biznesowych.
• Strefa Networkingowa: Poznajcie innych profesjonalistów, wymieniajcie doświadczenia i planujcie przyszłe projekty. Sukces rodzi się w sieci kontaktów.

Wśród prelegentów m.in.: Ireneusz Wochlik (podgrupa ds. energetyki), Piotr Woźny (prezes ZEPAK), Paweł Lachman (prezes PORT PC), Marek Miara (Fraunhofer ISE), Andrzej Guła (Polski Alarm Smogowy), Andrzej Kaźmierski (Ministerstwo Rozwoju i Technologii), Mariusz Dobrzeniecki (prezes IIB).
Udział w wydarzeniu jest płatny. Bilety są do nabycia na stronie sklepu internetowego: www.sklep.globenergia.pl w dwóch opcjach:
– bilet standard – 750 zł
– bilet bez wieczoru branżowego – 500 zł

www.kongrestrendy.pl

Bezpłatna prenumerata