Komfovent Domekt R 450 V – powrót króla

Firma Ventia, generalny dystrybutor Komfovent w Polsce, wznowiła sprzedaż prawdopodobnie najpopularniejszego na rynku rekuperatora ostatnich lat do domów jednorodzinnych – modelu Domekt R 450 V. Komfovent Domekt R 450V to rekuperator oparty o niezamarzający i niewymagający nagrzewnicy wstępnej wymiennik obrotowy, który przez lata zdobył zaufanie bardzo wielu firm wykonawczych i był montowany w tysiącach domów w całej Polsce.
W 2020 roku przeszedł modernizację. Na początku tego roku ze względu na pojawiające się sporadycznie zastrzeżenia do kultury jego pracy na najwyższych wydatkach rekuperator został wycofany ze sprzedaży, a fabryka rozpoczęła proces wnikliwej analizy tematu. Po zmianie modelu wentylatora problem został w 100% wyeliminowany.
Co ważne w żaden sposób nie uległy zmianie parametry centrali:
• wydajność maksymalna – 491 m3/h przy 100Pa,
• JPM – 0,3 W/(m3/h),
• odzysk ciepła – 86%,
• automatyka C6M.
Centralę można zamawiać u Kierowników Regionalnych VENTIA. Pierwsza dostawa zostanie zrealizowana w połowie września. Od tego momentu urządzenie wróci również do ciągłej oferty magazynowej i będzie dostępne od ręki z magazynu Ventia w Raszynie pod Warszawą.

Bezpłatna prenumerata