KESSEL – rozbudowa dla jeszcze sprawniejszej obsługi

KESSEL, jako lider odwodnień, nie tylko regularnie rozszerza i udoskonala asortyment oferowanych produktów, ale stawia również na sprawne i wygodne dla klienta dostawy. W tym celu, po 8-miesięcznej inwestycji, rozszerzono halę magazynu wysyłkowego i zoptymalizowano, pod kątem najnowszych rozwiązań, linię pakowania.

W przypadku firmy KESSEL wraz z dostawami produktów obszar całego kraju obejmuje również fachowe doradztwo techniczno-produktowe, pomoc w doborze urządzeń, profesjonalny serwis i całoroczny pakiet szkoleń.

Rozszerzenie istniejącej hali magazynu wysyłkowego o 800 dodatkowych miejsc paletowych uzupełnia nie tylko zdolności magazynowe, ale umożliwia również zespołowi logistycznemu znacznie łatwiejszą realizację wysyłki. Dzięki inwestycji w parze z szybkością idzie większa elastyczność. Szczególnie że zakład w Biskupicach zakończył właśnie proces optymalizacji linii pakowania i poszerzenia magazynu wyrobów gotowych. Wszystko to dla jeszcze lepszej dostępności dla klientów wpustów łazienkowych i obiektowych, odpływów liniowych i ściennych, zaworów przeciwzalewowych oraz separatorów i przepompowni firmy KESSEL.

Bezpłatna prenumerata