Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie #LikeABosch – spotkanie prasowe


12 września 2023 r. Bosch Home Comfort zaprosił dziennikarzy na lunch prasowy. Podczas spotkania omówiono najważniejsze tematy związane z marką, produktami i działaniami wspierającymi. Marka jest obecna w strukturach Robert Bosch Sp. z o.o. w Polsce już 30 lat i przeszła ewolucję brandową od Junkers do Bosch Home Comfort. W tym czasie zrealizowano dziesiątki tysięcy szkoleń dla instalatorów, serwisantów i studentów, sprzedano miliony urządzeń i zrealizowano szereg projektów w sektorze budownictwa mieszkalnego, komercyjnego i przemysłowego.
Bosch to stabilny producent innowacyjnych urządzeń HVAC z pełnym portfolio produktów do wszystkich zastosowań. Dodatkowo Bosch oferuje liczne aplikacje zarówno dla użytkowników, jak i profesjonalistów, które umożliwiają sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca, a profesjonalistom ułatwiają codzienną pracę. Warto podkreślić, że gwarancja na urządzenia Bosch wynosi do 5 lat, a gwarantem jest Bosch (a nie firma sprzedająca). Użytkownik ma zatem zapewniony spokój na długie lata.

Podczas spotkania zaprezentowano najnowsze powietrzne pompy ciepła, które są przyjazne dla środowiska, ponieważ bazują na naturalnym czynniku chłodniczym R290.
Uczestnicy obejrzeli także Mobilne Centrum Szkoleniowe.
Dodatkową atrakcją było wspólne gotowanie w Studio Kuchennym Bosch.

Bezpłatna prenumerata