ISH digital 2021 – znane marki na targach

Prawie gotowe: pierwsza cyfrowa edycja ISH, wiodących na świecie targów HVAC + Water, otwiera wirtualne drzwi 22 marca 2021 r. Oprócz wielu interesujących tematów i bogatego programu wydarzeń, nacisk zostanie położony na innowacyjne produkty prezentowane przez około 350 wystawców, którzy wzbogacają w ten sposób największe na świecie portfolio produktów dla sektora sanitarnego i HVAC.

ISH po raz pierwszy odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe w dniach 22-26 marca i na nowej platformie zaprezentuje gotowe do wprowadzenia na rynek innowacje związane z wodą i energią. W związku z tym nacisk kładzie się na łączność, transfer wiedzy i wysokiej jakości treści, a także najnowsze rozwiązania i innowacyjne produkty. Na targach ISH digital 2021 wszystkie działania wystawców będą skoncentrowane i inteligentnie połączone z usługami oferowanymi przez Messe Frankfurt. Platforma ta daje wszystkim firmom, a także obecnym i potencjalnym klientom możliwość spotkania i nawiązania nowych kontaktów niezależnie od granic. Zwiedzający mogą bezpośrednio kontaktować się z wystawcami za pośrednictwem czatów lub systemu spotkań online. W ramach targów funkcjonują 3 główne sekcje tematyczne skupiające się wystawców z ich prezentacjami i pokazami produktów: Exhibitor Stream Energy Technology, Exhibitor Stream AC & Ventilation, Automation and Exhibitor Stream Water, Software.

Exhibitor Stream Energy Technology

Tematycznie, ISH digital generuje kierunki przewodnie, które stanowią podstawę dla ogromnej różnorodności innowacyjnych produktów. Na przykład zielony ład jest jednym z najważniejszych tematów zorientowanych na przyszłość, omawianych obecnie w sektorze energetycznym. Tym samym wystawcy prezentują rozwiązania i systemy grzewcze, które w decydujący sposób przyczyniają się do osiągnięcia celów klimatycznych. To tutaj wielu producentów prezentuje swoje innowacyjne produkty lub zaprasza odwiedzających do wymiany pomysłów i informacji.
Wśród renomowanych producentów wydajnych technologii grzewczych i energii odnawialnych uczestniczących w targach ISH digital 2021 znajdują się takie firmy, jak: Bosch Thermotechnik, BDR Thermea, Brötje, Daikin, Elco, Glen Dimplex, Kermi, Mitsubishi Electric, LG Electronis, Nibe, Panasonic, Robert Bosch, Remko, Roth Werke, Stiebel Eltron, Vaillant, Viessmann, Weishaupt, Wolf i Zehnder.
Na targach obecne będą również znane na całym świecie marki oferujące urządzenia do ogrzewania drewnem i z wykorzystaniem innych niskoemisyjnych technologii. Należą do nich Anton Eder, Cox Geelen, Hargassner, M&G Group i Windhager.
Ponadto segment dystrybucji ciepła obejmuje czołowych graczy, takich jak: Armstrong, Danfoss, Giacomini, Grundfos, Oventrop, Reflex Winkelmann i Wilo.
Z kolei Deos, KNX, Sauter-Cumulus, Schneider Electric, Siemens, S.I.T., Testo i Wago Kontakttechnik należą do liderów rynku koncentrujących się na automatyzacji domów i budynków, zarządzaniu energią oraz oprzyrządowaniu i technologii sterowania.

Exhibitor Stream AC & Ventilation, Automation

W kontekście trwającej pandemii, szczególna uwaga zostanie poświęcona niezwykle ważnemu tematowi technologii wentylacji i klimatyzacji. Dzięki ciągłemu filtrowaniu i oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniu, technologia wentylacji może pomóc w znacznym zmniejszeniu ryzyka infekcji. W związku z tym w tej sekcji skupiono się między innymi na nowoczesnych systemach wentylacji i klimatyzacji zapewniających jak najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach oraz centralnych i zdecentralizowanych rozwiązaniach dla nowych i modernizowanych obiektów. Dodatkowo uwaga zostanie zwrócona na tematy związane z efektywnością energetyczną i cyfryzacją.
Wśród liderów rynku reprezentowanych w sekcji technologii klimatyzacji i wentylacji na targach ISH digital 2021 są: Berliner Luft Technik, ebm-papst, Helios, Howatherm, Maico, Schako, Systemair, Trox, Wolf GmbH i Ziehl-Abegg.

Exhibitor Stream Water, Software

W sekcji ISH Water, obejmującej łazienki i technologię instalacyjną, zwraca się uwagę na higienę wody pitnej i rosnący trend w kierunku higieny łazienek. Dzięki powierzchniom odpornym na zabrudzenia i bakterie, bezdotykowej obsłudze i higienicznym elektronicznym bidetom, branża sanitarna przedstawia inteligentne rozwiązania dla rosnących oczekiwań w zakresie higieny – bez względu na to, czy chodzi o hotele, toalety publiczne, czy prywatne łazienki.
Najważniejsze marki w tej sekcji reprezentowane na targach ISH digital 2021 to Bette, Burgbad, Dornbracht, Duravit, Hansa, Hansgrohe, Kaldewei, Kermi, Kludi, KWC, Franke, Toto, Villeroy & Boch i Vitra.
Wśród firm oferujących swoje prezentacje w segmencie technologii instalacyjnych są: BWT, Dallmer, Geberit, Georg Fischer, Grünbeck, Judo, Ke Kelit, Rehau, Rems, Rothenberger, Uponor, Walraven i Adolf Würth.
W segmencie oprogramowania wśród wystawców znajdują się: liNear GmbH, pds GmbH, Streit Datentechnik i Trimble.

• Sponsorami Premium ISH digital 2021 są TOTO Europe GmbH, Daikin Europe, Viessmann Climate Solutions SE, Max Weishaupt GmbH, Hansgrohe SE i Geberit Vertriebs GmbH.
• Obszerne prezentacje wystawców uzupełniane są przez szeroką gamę pokazów specjalnych i forów. Szczegółowe informacje na temat cyfrowego programu wydarzeń ISH 2021 można znaleźć na stronie www.ish.messefrankfurt.com/events.

Bezpłatna prenumerata