ISH 2017 – liderzy w branży pod jednym dachem

W roku 2017 targi ISH znów będą tymi najważniejszymi w branży. Imponująca liczba poczynionych z wyprzedzeniem rezerwacji to dowód na światową rangę tej imprezy, tak dla odwiedzających, jak i dla wystawców. W dniach od 14 do 18 marca 2017 roku we Frankfurcie nad Menem swoje nowości na światowym rynku zaprezentuje ponad 2400 wystawców, w tym wszyscy liderzy branży oraz czołowe firmy technologiczne z Niemiec oraz innych krajów. W ten sposób targi ISH stają się światowym liderem w branży, skupiającym jej przedstawicieli z całego świata – w roku 2015 aż 61% wystawców oraz 39% odwiedzających przybyła na targi z zagranicy.

Motto edycji 2017 to „Water. Energy. Life.”.

W dziale ISH Water znajdziemy ekologiczne rozwiązania sanitarne oraz innowacyjne projekty łazienek pod wspólnym hasłem „Łazienki dla ludzi”. Wystawa obejmie takie tematy, jak design, komfort, ale także oszczędna gospodarka zasobami oraz higiena wody pitnej.

W sekcji ISH Energy oraz Aircontec zobaczymy rozwiązania budowlane zorientowane na wydajność energetyczną oraz wygodę. W tej edycji najbardziej istotne tematy to wydajne technologie przyszłości oraz budynki inteligentne. Uczestnicy targów wezmą na przykład pod lupę łączenie ciepła z odnawialną energią elektryczną. Gorącym tematem będzie także ogrzewanie cyfrowe oraz związana z nim postępująca integracja rozwiązań informatycznych z innowacyjnymi technologiami grzewczymi – wszystko pod hasłem „Współczesne wymogi energetyczne – wiemy, jak je spełnić”.

W dziale Aircontec zaprezentowane zostaną między innymi współczesne systemy wentylacji obiektów mieszkalnych, a co za tym idzie – rozwiązania, które pomogą zwiększyć wygodę i oszczędność energii w domach i mieszkaniach, a także centralne i lokalne rozwiązania budowlane i sanitarne. Ponadto, pojawią się propozycje ekologicznych technologii z zakresu klimatyzacji i wentylacji.

W roku 2017 krajem partnerskim targów będzie Turcja.

Jedź na targi ISH 2017 do Frankfurtu nad Menem! Kompleksowa oferta wyjazdu: wycieczka samolotowa lub autokarowa dostępna na stronie: www.targifrankfurt.pl. W celu uzyskania informacji na temat cen i terminów wyjazdów należy kontaktowac się z biurem targów: Dorota Zapisek, 22 49 43 203 (dorota.zapisek@poland.messefrankfurt.com)


Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017