Instalacje 2020 – szczęśliwa 13!

– Międzynarodowe Targi Poznańskie od lat są miejscem spotkań przedstawicieli branży instalacyjnej z Polski, jak i zagranicy. To właśnie w Poznaniu zapoczątkowaliśmy ideę spotkań branżowych i wymiany doświadczeń zarówno producentów, jak i praktyków.– Rynek instalacyjny to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. W Polsce działa około 10 tysięcy firm instalacyjnych. Dynamiczny rozwój technologii i rozwiązań wymaga ciągłej aktywności. Branża nieustannie się zmienia i rozrasta. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba nadążać za nowościami, śledzić trendy. Targi Instalacje są dla wystawców doskonałą okazją, by zaprezentować szerokiemu gronu profesjonalnych odbiorców innowacyjne rozwiązania i premiery rynkowe. I dlatego już teraz zapraszamy w dniach 21-23 kwietnia 2020 roku na 13. już edycję targów Instalacje! – mówi Matusz Szymczak – dyrektor targów Instalacje.

O krok przed konkurencją
Mając świadomość zmian, jakie zachodzą na rynku instalacyjnym, a szczególnie w obszarze OZE, postanowiono w tym roku jeszcze bardziej poszerzyć ofertę firm z tego zakresu. Organizator zamierza również stworzyć punkty konsultacyjne czynne w trakcie trwania wydarzenia – tak, aby zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mieli okazję zasięgnąć wiedzy z wiarygodnych źródeł.

Nowe smart instalacje
Niemałe znaczenie dla branży ma rozwój technologii domów inteligentnych. Sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania, to nie tylko wygodny gadżet w nowoczesnym budownictwie, ale też źródło znacznych oszczędności. Możliwości, jakie daje współczesna automatyka, otwierają szerokie pole rozwoju dla branży instalacyjnej – mimo pozornej łatwości montażu, tylko odpowiednio połączony i skonfigurowany system daje gwarancje powodzenia i odpowiedniego działania. Na targach Instalacje znajdzie się miejsce zarówno do prezentacji rozwiązań smart, jak i uzyskania rzetelnej informacji w obszarze zagadnień Inteligentnego Domu.

Jesteśmy blisko branży!
Targi Instalacje są nieocenionym źródłem wiedzy, cieszą się one tak olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. – Od lat ściśle współpracujemy z organizacjami branżowymi takimi jak SPIUG – Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, ZHI – Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji I Wentylacji, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV – orientujemy się dobrze co „słychać” w branży, jakie stoją przed nią wyzwania i możliwości. – podkreśla dyrektor Instalacji.
Kwietniowe Targi to nie tylko okazja do spotkania branży instalacyjnej, wymiany doświadczeń podczas konferencji, paneli dyskusyjnych czy warsztatów towarzyszących wydarzeniu. W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Poznań Drone Expo, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER. 

Bezpłatna prenumerata