Immergas Polska z nowym dyrektorem sprzedaży

1 sierpnia do firmy Immergas Polska dołączył Karol Lange, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży budowlanej, grzewczej i instalacyjnej będzie istotnym wzmocnieniem zespołu handlowego firmy Immergas.

Do zadań nowego dyrektora będzie należało zarządzanie działem handlowym, opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, prowadzenie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi w ścisłej współpracy z zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy.

Karol Lange pochodzi z Gdyni. Przez wiele lat pełnił funkcję m.in. dyrektora handlowego w firmie Jeremias, Department Coordinator w firmie PSB S.A. Ukończył Politechnikę Koszalińską z tytułem magistra na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej.

Karol Lange

- Jest mi niezmiernie miło dołączyć do zespołu lidera rynkowego wśród producentów kotłów i nowoczesnych urządzeń grzewczych w Polsce – mówi Karol Lange. Postaram się wnieść w rozwój Immergas całą swoją wiedzę i zdobyte przez lata doświadczenie. Cieszę się, że będę mógł współtworzyć historię tak wielkiej marki na naszym rynku. 

- Wierzymy w to, że wspólnie będziemy efektywnie realizować założenia strategii naszej marki oraz budować coraz silniejsze relacje biznesowe z naszymi Partnerami. Karolowi życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z pracy w zespole Immergas Polska, natomiast wszystkim naszym Partnerom owocnej współpracy – mówi Maciej Czop, dyrektor zarządzający Immergas Polska.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017