IMMERGAS OFICJALNYM PARTNEREM AKADEMII WIDZEWA

Sponsorem ampfutbolistów Immergas Polska został w marcu 2020 roku, wspierając nowy zespół od samego początku jego istnienia. Między innymi właśnie dzięki zaangażowaniu Immergas widzewscy sportowcy po amputacjach wystartowali w Amp Futbol Ekstraklasie w sezonie 2020 i gościli już nawet turniej rangi mistrzowskiej w Łodzi, który mimo ograniczeń pandemicznych okazał się dużym organizacyjnym sukcesem.
Teraz firma Immergas Polska została oficjalnym partnerem Akademii Widzewa. W ramach zawartej do końca sezonu 2020/2021 umowy logo Immergas Polska widoczne będzie w bazie treningowej w ośrodku przy ul. Małachowskiego w Łodzi, gdzie swoje domowe mecze ligowe rozgrywają wszystkie zespoły młodzieżowe czerwono-biało-czerwonych. Immergas dołączy również do Widzewskiego Klubu Biznesu.
– Chętnie angażujemy się w różne działania wspierające talenty oraz pasje, zaangażowanie, kreatywność, pracę zespołową, młodych i najmłodszych, czyli te cechy i postawy, które są tak ważne w dzisiejszym i przyszłym świecie. Od wielu lat jesteśmy partnerem Odysei Umysłu, najbardziej kreatywnego konkursu na świecie, w którym udział biorą dzieci i młodzież. W tym roku byliśmy sponsorem nagrody w konkursie Mam pomysł na startup, organizowanym w ramach programu Młodzi w Łodzi. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczyni się do rozwoju piłkarskich talentów wychowanków Akademii Widzewa – mówi Maciej Czop, dyrektor zarządzający Immergas Polska. – Mamy świadomość, że w obecnych czasach o sponsorów w sporcie może być dużo trudniej. Z powodu kryzysu wywołanego przez epidemię wycofują się ze sportu lub ograniczają wydatki, przez co wiele klubów i organizacji sportowych zmaga się z kłopotami. My pomagamy jeszcze mocniej, bo zwłaszcza teraz ta pomoc jest niezwykle potrzebna – podsumowuje Maciej Czop.

Bezpłatna prenumerata