Immergas – nowy portal poradnikowy o ogrzewaniu domu

1 października wystartował nowy portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę lub remont domu, modernizują ogrzewanie w mieszkaniu lub są po prostu entuzjastami ekologii i energooszczędnych rozwiązań.

Jego główną ideą jest dostarczenie unikalnej wiedzy podanej w przystępnej dla użytkownika formie z dziedziny nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych, gospodarowania finansami, oszczędzania i budowania świadomości ekologicznej.

- Od lat prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla dystrybutorów, serwisantów
i instalatorów z całej Polski. Występujemy na konferencjach i seminariach branżowych
w roli eksperta. Teraz naszą wiedzą chcemy się podzielić z użytkownikiem końcowym,
 a z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku mamy najlepsze kompetencje, aby to robić – komentuje Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas Polska.

Content marketing w strategii komunikacji marki Immergas to odpowiedź na zmieniającą się potrzebę rynku i klientów, którzy stają się coraz bardziej świadomi i poszukują informacji dotyczących dostępnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania. Założeniem portalu jest to, aby użytkownik potrafił świadomie podjąć decyzje zakupowe i wiedział, co jest istotne przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu grzewczego.

Realizacją projektu zajęła się agencją interaktywna Kerris, która na co dzień zajmuje się projektowaniem i dostarczaniem usług z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 6/2018 1/2018 12/2017