Immergas: Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019

To już piąta edycja tego wspaniałego wydarzenia, która składała się z dwóch części. W sobotę 3 sierpnia odbył się turniej zespołów klubowych, natomiast niedziela – 4 sierpnia, należała do amatorskich drużyn firm sponsorskich, w których Immergas wystawił dziesięcioosobowy skład.

Oprócz walki na boisku zadbano również o strefę odpoczynku, w której pojawiły się leżaki, napoje i namiot, który okazał bezcenny podczas krótkiego deszczu, jaki odwiedził rynek łódzkiej Manufaktury. Oprócz kilku deszczowych minut, pogoda była wyśmienita i pozwalała poczuć klimat plażowych rozgrywek.Najważniejsza była dobra zabawa, jednak w każdej rywalizacji chodzi o wynik. Immergas zajął ósme miejsce, co jest wynikiem satysfakcjonującym, ale firma planuje treningi na rok 2020 oraz wzmocnienie drużyny większą liczbą zawodników. Każde wejście na boisko mimo, że trwa tylko 2x 2 minuty wymaga ogromnych pokładów energii i jest bardzo wyczerpujące. Kolejni pracownicy Immergas odkrywają w sobie żyłkę sportowca, firma liczy, że w przyszłym roku dzisiejsi kibice, staną się czynnymi uczestnikami rozgrywek.

Jako jeden ze sponsorów drużyny Budowlani, z przyjemnością wsparliśmy rozgrywki swoją obecnością, a także przekazaliśmy pamiątkowe nagrody, które otrzymali zawodnicy goszczący na podium turnieju.

Bezpłatna prenumerata