II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum

II Giełda Towarowa GIK odbędzie się w dniach 4-6 września 2019 r. w hali EXPO w Łodzi. Giełda to ogólnopolska impreza sprzedażowa, którą skierowana jest do klientów hurtowni Instal-Konsorcjum. Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie bardzo konkurencyjnych warunków zakupowych dla firm instalacyjnych. Na tym jednak nie kończy się atrakcyjność tego miejsca.

Na uczestników tego wydarzenia czekają:

  • czołowi producenci i dystrybutorzy towarów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE) z bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupowymi,
  • wystawcy, którzy specjalnie na dzień trwania Giełdy zaplanowali premiery swoich nowości,
  • eksperci z bogatą ofertą szkoleniową, która pozwoli poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje,
  • liczne atrakcje artystyczne i kulinarne, cenne nagrody, ciekawe konkursy.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to profesjonalna platforma dla specjalistów, prestiżowe miejsce spotkań przedstawicieli producentów urządzeń grzewczo-instalacyjno-sanitarnych, konsorcjantów, a przede wszystkim doświadczonych instalatorów.

Przygotowania do Giełdy ruszyły już w pełni. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby druga Giełda Towarowa GIK odniosła jeszcze większy sukces niż jej pierwsza edycja. W przypadku chęci udziału w Giełdzie, organizatorzy proszą o kontakt z wybranym konsorcjantem, gdyż wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej aktualnych informacji www.gieldatowarowa.ik.pl

Bezpłatna prenumerata