Hewalex ostrzega – uwaga na nieuczciwe praktyki!

Hewalex przypomina że przy inwestycjach prowadzonych przez Dział Fotowoltaiki Hewalex, wizyty instalatorów w celu wykonania wizji lokalnej i następnie montażu instalacji, są umawiane wcześniej przez firmę Hewalex. Klient zostaje co najmniej 1 dzień wcześniej poinformowany dokładnie o danych osobowych, numerze telefonu instalatora oraz terminie jego wizyty (ustalonym w porozumieniu z klientem). Na wizje lokalne kierowane są osoby kompetentne technicznie dla dokładnego określenia dalszego planu prac montażowych.

Wszelkie dokumenty i faktury są przesyłane wyłącznie z firmy Hewalex. Na miejscu nie są pobierane żadne opłaty. Płatności powinny być dokonywane na podstawie otrzymanych od Hewalex faktur pro-forma i na wskazany na fakturze numer konta bankowego, który można sprawdzić także w zakładce „Kontakt” na stronie internetowej firmy.

Wszelkie inne praktyki mogą nosić znamiona nieuczciwych i być prowadzone przez osoby nie mające nic wspólnego z prowadzoną przez Hewalex działalnością. Firma nie bierze za nie odpowiedzialności i w razie wątpliwości prosi o kontakt w celu uzyskania wyjaśnień z pracownikami w Dziale Fotowoltaiki Hewalex. 

Informację przekazywana jest w związku z dochodzącymi do firmy Hewalex informacjami o nieuczciwym wykorzystywaniu dobrego imienia i uznanej pozycji rynkowej producenta.

Bezpłatna prenumerata