GRUPA SBS – teraz szkoli przez cały rok


Od września Grupa SBS ruszyła z rozszerzeniem tradycyjnego cyklu szkoleniowego Akademii Efektywnej Sprzedaży. Do niedawna projekt realizowano wyłączenie w kilku miejscach w całej Polsce raz w roku na przełomie lutego i marca. Teraz szkolenia są dostępne cały rok.
W jednym miejscu setki pracowników Hurtowni Partnerskich w całej Polsce będą mogły się przeszkolić z podstawowych technik sprzedaży i produktów będących w ofercie Marek Domowych Grupy SBS oraz Produktów na wyłączność. Do tego dochodzi możliwość zdalnej rekrutacji, możliwość przeszkolenia nowego pracownika, a także wprowadzenie kursów od producentów, którzy będą zainteresowani wprowadzenie w tajniki swoich produktów.
Do projektu przygotowywano się od dawna. To wdrożenie jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju oferty szkoleniowej SBS. Pracownicy Hurtowni Partnerskich SBS to osoby, które chcą być coraz lepszymi handlowcami, na bieżąco rozwijając wiedzę. Teraz będą mogły zrobić to w momencie, kiedy to dla nich najbardziej komfortowe. Przy wykorzystaniu bardzo dobrze opracowanego narzędzia.
www.grupa-sbs.pl

Bezpłatna prenumerata