Geberit „On Tour” Twoja wiedza, Twój zysk.

Firma Geberit od wielu lat zabiega o utrzymanie najlepszych relacji z instalatorami. „To nasz najważniejszy klient, a jeśli jest już do nas przekonany – to także najwierniejszy” – mówi Piotr Wojtaś – szef nowego przedsięwzięcia Geberit On Tour.
Wystarczy wspomnieć, że jednymi z naszych najgłośniejszych imprez dla zaprzyjaźnionych instalatorów były Mistrzostwa Świata w Instalatorstwie Sanitarnym, które odbywały się w latach 2002-2006. Wygrana w tych zawodach była dla naszych gości bardzo prestiżowa, a walka nie była tylko zwykłą zabawą. Do dziś zwycięzcy jeżdżą z plakietkami Mistrza na samochodzie.
Ale czasy się zmieniają i czas wyruszyć w teren i spotkać instalatorów w ich miejscu pracy; w miejscu, gdzie codziennie się zaopatrują, gdzie dokonują ważnych decyzji i tu, gdzie mogą spotkać się z kolegami po fachu. To jest miejsce, gdzie doradcy techniczni Geberit są teraz najbardziej potrzebni.
Od 9 maja 2012 r. przedstawiciele firmy rozpoczęli swoją wieloletnią podróż po Polsce, zwaną „Geberit On Tour”.  Podczas spotkań będą prezentować nie tylko wszystkie dobrze znane i lubiane systemy instalacyjne i rurowe, ale także nowości z roku 2011 i 2012. Dzięki temu instalatorzy z całej Polski będą mogli uaktualnić swoją wiedzę, zapoznać z nowymi trendami w technologii sanitarnej, a potem wykorzystać je w praktyce, osiągając wymierne korzyści. Zaprezentują także w interesujący i niebanalny sposób największe zalety systemów Geberit. Czasem taka prezentacja może  jednak nie wystarczyć. W natłoku codziennych obowiązków nie ma czasu na szkolenie, czy sprawdzenie własnych umiejętności, które przecież mogą przynieść dodatkowy zysk.
Żeby zachęcić instalatorów do wzięcia udziału w imprezach zdecydowano połączyć męskie zainteresowania z programem wizyt. Na każdą imprezę organizatorzy przyjeżdżają pięknym, klasycznym samochodem Land Rover Defender, a najlepszych 40 instalatorów bierze udział w finałowej imprezie organizowanej wspólnie z głównym Partnerem Subaru Import Polska – szkoleniu pt.: „Doskonalenie techniki jazdy”, które odbędzie się jesienią 2012 r. na torze wyścigowym w Kielcach.

Na pierwszej imprezie (Warszawa  9.05), która była jednocześnie uroczystym otwarciem trasy Geberit On Tour spotkano się z instalatorami na dwóch kółkach, bo miłość do motoryzacji to coś, co łączy nas wszystkich.

W pierwszym roku Geberit odwiedzi swoich największych partnerów handlowych – hurtownie instalacyjne na terenie całego kraju. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie wejdź na stronę www.geberit.pl/ontour i sprawdź kiedy odbędzie się ona w Twojej hurtowni.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017