Geberit On Tour kończy swoją VI trasę!

Z tegorocznej akcji Geberit On Tour został już tylko finał. Od maja do sierpnia Geberit przemierzył blisko 13 000 km po całej Polsce, wydając 39 śniadań, w których wzięło udział aż 1404 instalatorów.

Geberit On Tour jest akcją podzieloną na dwie części. Pierwsza z nich to śniadania, podczas których można zasięgnąć informacji o produktach, nowościach, a także skorzystać z atrakcyjnych warunków na złożenie zamówienia. To idealna okazja, aby zasięgnąć fachowego wsparcia u doradców technicznych, do dyspozycji był również warsztat, gdzie można było wykonać połączenia rur z nowego systemu rurowego. Geberit Volex pozwala na rozwiązanie kwestii niezawodnego rozprowadzania w budynkach zimnej i gorącej wody, ogrzewania grzejnikowego, a także ogrzewania podłogowego.

Drugą częścią kampanii Geberit On Tour były eventy weekendowe – Geberit Volex. To był czas doskonałej zabawy w rodzinnym gronie, sprawdzenie się w konkurencjach sportowych, a także możliwość dostania się do finału. W tym roku aż 703 osoby spędziły czas w ramach eventów Geberit Volex.

Zobacz film podsumowujący weekendy dla instalatorów Geberit On Tour 2017

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017