Galmet: HOT POINTS CLUB 2021

GALMET uruchomił najnowszą edycję swojego programu partnerskiego. HOT POINTS CLUB to system wsparcia przygotowany dla najlepszych instalatorów. W najnowszej edycji konkursu HOT POINTS CLUB na wszystkich uczestników czeka ponad 1000 atrakcyjnych nagród. Nowoczesne smartfony, laptopy, sprzęt do pracy, RTV i AGD, biżuteria i wiele innych.
Dodatkowo każdy z uczestników konkursu może wybrać bony Sodexo lub zasilić przedpłaconą kartą bankową. W tym programie to instalatorzy decydują, jakie nagrody chcą otrzymać.
Wystarczy prosta deklaracja udziału w HOT POINTS CLUB. Zaproszenie do konkursu otrzymać można od doradcy techniczno-handlowego Galmet w danym regionie. Później pozostaje już tylko prosta internetowa rejestracja urządzeń, które zostały zainstalowane. Do każdego produktu przypisana jest odpowiednia liczba punktów – HotPointów. Można je zamienić na dowolny prezent.
W HOT POINTS CLUB uczestnicy premiowani są za instalację urządzeń Galmet ze wszystkich grup produktowych: pompy ciepła do c.o. i c.w.u.
Maxima, Maxima Compact, Airmax2 – 45 000 pkt.; pompy ciepła do c.w.u.: Basic i Spectra – 30 000 pkt.; zestawy solarne – 22 000 pkt.; kotły c.o. – 22 000 pkt.; ogrzewacze wody 200-1000 l z wężownicą spiralną – 5000 pkt.

Bezpłatna prenumerata