Forum Wentylacja w nowej formule – zapowiedź!

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zmienia formułę dobrze znanej imprezy targowej Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja na Dni Profesjonalistów, które odbędą się na PGE Narodowym w dniach 11-13.04.2024 r. Organizator opisuje Dni Profesjonalistów jako miejsce spotkań projektantów, instalatorów i dostawców materiałów oraz urządzeń, miejsce zdobywania fachowej wiedzy i wymiany poglądów.

Dni Profesjonalistów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja to:

Seminaria – cykl specjalistycznych wykładów. W programie przewidzieliśmy kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji w równoległych ciągach prelekcji, prowadzonych przez czołowych specjalistów branżowych. Dbamy o bezkonkurencyjną wartość merytoryczną i praktyczne zastosowanie wiedzy.

Arena Technologii (strefa ekspozycji) – miejsce, gdzie czołowi producenci pokażą swoje najważniejsze rozwiązania techniczne – urządzenia i materiały dla instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych oraz pompy ciepła. Stawiamy na prostą formę i praktyczność.

Strefa Instalatora – miejsce praktycznych porad, pokazów i szkoleń dla instalatorów. Stawiamy na możliwość sprawdzenia w praktyce różnych rozwiązań i przekazywanie fachowych umiejętności.

Strefa Kontaktów – miejsce wymiany poglądów i doświadczeń, nawiązywania personalnych kontaktów zawodowych, budowania osobistych relacji.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy w nowym wydaniu jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Więcej: kliknij

Bezpłatna prenumerata