FLUID DESK BIM – II EDYCJA WARSZTATÓW ONLINE DLA PROFESJONALISTÓW


FLUID DESK zaprasza na drugą edycję bezpłatnych Warsztatów online dla profesjonalistów z branży instalacyjnej i budowlanej w 2023 roku.

Program każdego dnia jest taki sam, zatem mona wybrać jeden z dogodnych terminów: 26 września (wtorek), 27 września (środa) lub 28 września (czwartek).

Podczas spotkań prezentowane będzie środowisko FLUID DESK BIM, które na nowo definiuje pracę projektantów w branży instalacyjnej i budowlanej, a co najważniejsze pozwala na rezygnację z innych programów, zapewniając znaczne oszczędności.

FLUID DESK BIM to platforma natywnie pracująca w formacie .dwg, dająca wszechstronne możliwości pracy z modelami budynków w formacie IFC lub RVT, jak również pozwalająca na projektowanie na tradycyjnych podkładach 2D, albo w formule hybrydowej. Uczestnicy Warsztatów zapoznają się z procesem przygotowania modelu do projektowania. Przedstawiona będzie większość funkcji kultowego Ventpacka i Hydronicpacka oraz zaprezentowany najnowszy moduł Sanipack.

Szczególną uwagę zwrócą na poprawę produktywności projektowania dzięki:
• rozszerzeniu możliwości tworzenia elementów niestandardowych i ich eksport do IFC oraz RVT,
• ulepszeniu funkcji projektowania ciągłego wielu rur w różnych technologiach,
• automatycznemu izolowaniu zaprojektowanych instalacji rurowych,
• wyświetlaniu i edytowaniu spadków instalacji rurowych,
• możliwości korzystania z magicznej różdżki: filtrowanie, izolowanie oraz edycja wielu elementów jednocześnie.

To tylko wybrane funkcje, które będzie można zobaczyć w najnowszej odsłonie po raz pierwszy.
Zaprezentowane zostanie również działanie nowej funkcji Hydronicpack do tworzenia dokumentacji izometrycznej. Automatyczne tworzenie dokumentacji wykonawczej instalacji rurowych tzw. „SPOOLS”, w których elementy 3D zamieniane są na ich izometryczne i zwymiarowane odpowiedniki w postaci bloków 2D, to potężne narzędzie dla firm wykonawczych.
W czasie Warsztatów pokazana będzie aktualizacja zaawansowania projektu implementacji sztucznej inteligencji do automatycznego przygotowania modeli budynków na potrzeby analizy strat i zysków energii i certyfikacji energetycznej, nad którą pracuje zespół FLUID DESK.
Nie zabraknie również prezentacji najnowszych bibliotek, w tym między innymi komponentów DANFOSS, KAMPMANN oraz aktualizacji elementów VASCO, VENTIA, GRYFIT TECHNIK i IMI.

Jak zapisać się na warsztaty?
Należy wybrać jeden z proponowanych terminów warsztatów i wysłać zgłoszenia na adres e-mail support@fluid-desk.com – w tytule e-maila wpisując „Warsztaty FLUID DESK – InstalReporter” i wybraną datę, a w treści umieścić imię i nazwisko, nazwę firmy, numer telefonu oraz adres e-mail, na który FLUID DESK prześle link do warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:30 – czas trwania około 3 godziny.
W razie jakichkolwiek pytań firma zachęca do kontaktu telefonicznego + 48 609 859 862.

Bezpłatna prenumerata