Ferro nagrodzone w Konkursie Design dla Konesera

Jednym z laureatów tegorocznej edycji Konkursu Design dla Konesera zostały baterie Espacio firmy FERRO. Baterie otrzymały główne wyróżnienie w kategorii łazienka.

Espacio to najnowsza kolekcja baterii marki FERRO przeznaczona przede wszystkim do łazienek. Kolekcję złożoną z 6 modeli charakteryzuje klasyczna forma zaokrąglona na krawędziach oraz wyprofilowane, ergonomiczne uchwyty. Baterie wyposażone są w regulatory ceramiczne i pokryte chromowaną powłoką. W kolekcji znajdują się 2 baterie umywalkowe – standardowa stojąca z korkiem spustowym typu Clik-clack oraz nablatowa, bateria wannowa ścienna z automatycznym przełącznikiem wanna/prysznic, bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i natryskowa ścienna.

Organizatorem Plebiscytu Design dla Konesera jest ZPR Media SA. W konkursie czytelnicy i eksperci magazynu „Dobre Wnętrze” wybierają najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty pojawiające się na rynku wnętrzarskim. Nominowane przedmioty należące do 6. kategorii, ułatwiają codzienne funkcjonowanie, charakteryzują się doskonałym wzornictwem oraz wyposażone są w nowoczesne technologie.

 
Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017