Enex/Enex Nowa Energia już pod koniec lutego

Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku na terenie Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

To już 22 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Tradycyjna energia i jej pozyskiwanie stanowi niezwykle ważną część polskiego przemysłu, a przedsiębiorstwa trudniące się jej pozyskiwaniem są siłą napędową rodzimej gospodarki. Targi Enex / Enex Nowa Energia od lat stanowią miejsce spotkań branży energetycznej, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób.

Targi Enex / Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Firmy z branży instalacyjno-grzewczej wystawiają się głównie w Pasażu Energetycznym (kompleks stoisk eksperckich z gotową zabudową targową) przygotowywanym przez redakcje GLOBEnergia. Ideą pasażu jest szeroki dostęp do profesjonalnego zaplecza merytorycznego i produktowego dla klientów zainteresowanych kompletnymi systemami energooszczędnymi. Co istotne, wystawcy uczestniczą w Pasażu Energetycznym pod własną marką, ale w specjalnie wydzielonej strefie przestrzeni targowej.

Pasaż Energetyczny to również spora dawka wiedzy! Dwa dni = dwie merytoryczne konferencje: XII Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Techniki Grzewczej (27 lutego 2019 r.) oraz X Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR+ (28.02.2019 r.). W strefie „Areny” Pasażu Energetycznego firmy instalacyjne zmierzą się o tytuł „Instalatora Roku”.

Wśród firm wystawiających się w Pasażu Energetycznym nie zabraknie firm: Viessmann, Glen Dimplex, Hydro-Tech Konin, Galmet, Nibe Biawar, Vaillant Saunier Duval, Stiebel Eltron i wiele innych. Po raz pierwszy zawita na te targi Immergas.

Targom Enex/ Enex Nowa Energia towarzyszyć będzie także VII Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORTPC) pod hasłem „Dom bez rachunków” (28 lutego 2019 r.).

Więcej o targach i imprezach towarzyszących na portalu www.targikielce.pl i na podstronie: kliknij

 

 

 

fot. Targi Kielce

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 6/2018 1/2018 12/2017