Danfoss – szkolenia dla projektantów

Firma Danfoss ruszyła z nową inicjatywą dot. szkoleń dla projektantów. Od listopada będzie bezpłatnie szkolić projektantów z oprogramowania Danfoss CO 3.8.

 Szkolenie dla początkujących. Jednodniowe warsztaty dla początkujących odbywają się cyklicznie w Grodzisku Mazowieckim, w godz. 9:00-16:00. W trakcie spotkania wspólnie stworzony zostanie przykładowy projekt instalacji centralnego ogrzewanie w programie Danfoss CO. Uczestnicy zostaną zapoznani z funkcjonalnością programu i sposobami pracy, które pozwolą na rozpoczęcie projektowania. Najbliższe terminy: 19 listopada 2013, 7 stycznia 2014. Każdy uczestnik szkolenia MUSI przynieść ze sobą komputer, na którym w czasie warsztatów będzie mógł zainstalować oprogramowanie. Niezbędna do pracy z programem jest również myszka.

Formularz rejestracyjny

Szkolenie dla zaawansowanych. Tych wszystkich, którzy mieli do czynienia z programem Danfoss CO lub pełną wersją Audytora firmy Sankom, firma zaprasza na warsztaty dla zaawansowanych, które odbywają się cyklicznie w Grodzisku Mazowieckim,
w godz. 9:00-16:00. W trakcie spotkania przeanalizowane będą różne wersje centralnego ogrzewania i klimatyzacji. Najbliższe terminy: 21 listopada 2013, 9 stycznia 2014. Każdy uczestnik szkolenia MUSI przynieść ze sobą komputer, na którym w czasie warsztatów będzie mógł zainstalować oprogramowanie. Niezbędna do pracy z programem jest również myszka.

Formularz rejestracyjny

Więcej

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017