Caleffi Experience Tour 2019

Wrześniową tradycją stały się wyjazdy motocyklowe do Włoch organizowane przez firmę Caleffi Poland. Jak zawsze w pierwszym tygodniu września zaproszono partnerów biznesowych oraz osoby współpracujące, motocyklistów do przeżycia kilku dni w niezwykle emocjonującej podróży jednośladem, której trasa przebiegała przez najpiękniejsze przełęcze Alp oraz brzegami włoskich i szwajcarskich jezior.

W tym roku po raz pierwszy wyjazd współorganizowano z importerem włoskich marek motocykli, takich jak: Ducati, Moto Guzzi, Aprilla, Piaggio, Vespa, firmą Inter Cars S.A., dzięki której była okazja, aby odwiedzić historyczną siedzibę firmy Moto Guzzi w Mandello del Lario nad brzegiem jeziora Como w północnych Włoszech. Wizyta była o tyle ciekawa, że odbywała się w przeddzień organizowanej przez Moto Guzzi corocznej imprezy pod hasłem Open House, którą odwiedza ponad trzydzieści tysięcy fanów tej zacnej włoskiej marki.

Jak co roku celem wyjazdu było dotarcie do siedziby Caleffi S.P.A. również malowniczo położonej u podnóża największego masywu alpejskiego Monte Rosa w pobliżu jeziora Lago Maggiore na północ od Mediolanu w miejscowości: Fontaneto d’Agogna. Wszyscy zaproszeni pasjonaci jazdy motocyklem, podczas tego wyjazdu dwadzieścia dwie osoby, mieli okazję odwiedzić Centrum Badawczo Rozwojowe Cubo Rosso, zakłady produkcyjne i zobaczyć na własne oczy, jak powstają najbardziej wydajne, produkowane przez Caleffi wyłącznie w Europie, bezpieczne urządzenia w branży HVAC. W tym m.in. odpowietrznik automatyczny ROBOCAL, który jako jedyny na rynku poprzez swoją unikalną konstrukcję uniemożliwia wyciek medium z instalacji c.o. jednocześnie skutecznie ją odpowietrzając bez konieczności zastosowania systemu AQUASTOP stosowanego od wielu dziesięcioleci do innych linii odpowietrzników np. odpowietrzników do grzejników AERCAL.

Sześć dni w doborowym towarzystwie. Przemierzone ponad 3500 km. Trasa i widoki zapierające dech w piersi. Obcowanie z inżynierią, historią i techniką nie tylko instalacyjną, ale także dzięki partnerowi firmie Inter Cars i marce Moto Guzzi – z motoryzacyjną. Wspaniała pogoda, niebieskie niebo, pełne słońce, a z drugiej strony opady śniegu i gradu nie miały wpływu na wyborny nastrój wielkiej przygody i wspaniałego uczucia przemierzana kolejnych kilometrów tras, które w sposób perfekcyjny i arcyciekawy widokowo oraz technicznie zaplanował jak co roku Krzysztof Szmid z firmy Caleffi.

Dzięki współpracy z Inter Cars miłośnicy włoskich jednośladów, którzy współpracują z Caleffi Poland zyskają wkrótce dostęp do wyjątkowych, promocyjnych i limitowanych ofert handlowych w zakresie reprezentowanych przez partnera włoskich marek takich jak: Moto Guzzi, Aprilla, Ducati czy Vespa i Piaggio.

Chcesz jechać z Caleffi i przeżyć niezapomnianą przygodę?
Skontaktuj się! Kolejny motocyklowy wyjazd Caleffi Experience Tour już za rok!
Wszystkie informacje kontaktowe na: www.caleffi.com

Bezpłatna prenumerata