BuyPV.eu certyfikowanym dystrubutorem SolaX Power

BuyPV oficjalny dystrybutor i importer paneli z listy Tier1, komponentów PV oraz inwerterów hybrydowych i systemów magazynowania energii, został oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem firmy SolaX Power. BuyPV ofertę kieruje do przedsiębiorstw i nabywców hurtowych, działających na rynku polskim i na rynkach europejskich.

SolaX Power jest pionierem produkcji inwerterów stringowych, hybrydowych oraz magazynów energii, stanowiących idealne rozwiązania dla wszystkich już istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz nowych instalacji, które są wspierane dotacjami. Magazyny energii, falowniki i inwertery SolaX to gwarancja jakości potwierdzona wieloma certyfikatami, prosty montaż i obsługa za pomocą aplikacji SolaXCloud.

Szeroka oferta urządzeń marki SolaX Power dostępna jest na platformie sprzedażowej BuyPV.eu. Nie warto jednak zwlekać, ponieważ już teraz, w oczekiwaniu na dostawę, produkty zostały wystawione do przedsprzedaży. Kompletna oferta BuyPV.eu. pozwala uniezależnić się od wzrastających cen i zabezpieczyć interesy firmy w przypadku przerw w dostawach. Magazyny i inwertery hybrydowe z oferty BuyPV.eu. są zgodne z wymaganiami programu Mój Prąd 4.0.

BuyPV.eu to gwarancja stałych na poziomie 24 MW stanów magazynowych produktów, comiesięczne dostawy paletowe i kontenerowe, bezpieczna wysyłka towaru w ciągu 24 h, a także częste promocje, wyprzedaże i atrakcyjne warunki współpracy dla Instalatorów oraz w modelu EPC. 

BuyPV Sp. z o.o. to firma powstała ze Spółki PVGE Fotowoltaika Sp. z o.o. Dotychczas firma zrealizowała kilka tysięcy instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych, gospodarstw rolnych, wspólnot mieszkaniowych w całej Polsce, w związku ze zmianą profilu działalności firmy, rozszerzeniem oferty oraz wejściem firmy na rynki europejskie oficjalnie zmieniła nazwę na BuyPV Sp. z o.o. 

https://www.buypv.eu/

Bezpłatna prenumerata