Budowlana Marka Roku 2019 – 2 wyróżnienia dla Immergas

Na podstawie tegorocznego ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych, marka Immergas otrzymała wyróżnienia w dwóch kategoriach: kotły kondensacyjne i pompy ciepła.

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym szereg kategorii budowlanych. Organizowany od 2004 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking, jest jedynym w Polsce plebiscytem, którego badania rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju stanowiący cenne źródło informacji marketingowych.

W raporcie oceniano marki budowlane w blisko 40 kategoriach, według takich kryteriów jak: częstotliwość stosowania produktów, ich jakość i konkurencyjna cena.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i wymogom firma Immergas posiada w swojej ofercie również wiele innych produktów, takich jak panele solarne i fotowoltaiczne oraz szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych, czyli wszystko, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego dla domów, mieszkań i obiektów.

Bezpłatna prenumerata