Bostik Kreatorem Budownictwa Roku 2021

Pod koniec listopada Bogusław Nowosielski – prezes zarządu i dyrektor zarządzający Bostik Polska – odebrał aż 3 nagrody Kreator Budownictwa Roku 2021. Certyfikaty Kreator Budownictwa trafiły do firmy BOSTIK oraz do osoby zarządzającej. W kategorii produktowej tytułem Kreator Budownictwa zostało wyróżnione rozwiązanie Bostik FLEXPRO PU 811.
Kreator Budownictwa Roku to tytuł przyznawany osobom i firmom, których wizja oraz strategia działania zmieniają na korzyść gospodarkę i rynek budowlany w Polsce, a także za granicą. W tym roku firma Bostik uhonorowana została aż trzema tytułami Kreator Budownictwa – dla firmy, osoby oraz produktu.
Bostik – lider w technologiach uszczelniających i klejących – od ponad stu lat opracowuje i dostarcza innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania, które pomagają mierzyć się z wyzwaniami stawianymi przed branżą budowlaną i DIY. Dostępne aż w 45 krajach produkty Bostik uważane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. W Polsce firma działa od 29 lat, systematycznie poprawiając jakość pracy instalatorów, budowlańców, inwestorów i domowych użytkowników. Na przestrzeni lat firma opracowała ponad 9000 patentów. Intensywnemu rozwojowi sprzyja zaangażowanie i pasja pracowników oraz chęć dostarczania bezpiecznych produktów, które ułatwią codzienne życie użytkowników. W ostatnim okresie Bostik ogłosił początek nowej historii marki oraz jej nową tożsamość: ATTACHED TO YOUR WORLD, która odzwierciedla zaangażowanie firmy Bostik w zrównoważone i zorientowane na klienta innowacje, kreujące trendy w branży budowlanej i przemysłowej.
Prezes zarządu i dyrektor zarządzający Bostik Bogusław Nowosielski, który odbierał tytuły i certyfikaty Kreator Budownictwa Roku 2021, związany jest z firmą Bostik od 7 lat, a w styczniu 2021 roku stanął na czele zarządu firmy Bostik, obejmując również funkcję dyrektora zarządzającego. Tak skomentował otrzymane wyróżnienie:
– Całemu zespołowi firmy Bostik dziękuję za ciężką pracę. Naszym klientom dziękuję za to, że każdego dnia wybierają wysokiej jakości, nowoczesne, zaawansowane technologicznie oraz bezpieczne w użytkowaniu rozwiązania Bostik. Dziękuję również innym osobom z branży, związanym z naszą firmą i marką. Bez zaangażowania tych trzech grup nie zostalibyśmy laureatem aż trzech nagród.
Bogusław Nowosielski jest absolwentem kierunków ekonomicznych i menedżerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Nottingham Trent University, The Chartered Institute of Management Accountants oraz Vlerick Business School – Business Management Programme. Nie są to pierwsze certyfikaty, którą odebrał dla firmy Bostik – podczas ostatnich lat firma została laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym między innymi Diamentów Forbesa.
Nagrodzony tytułem Kreator Budownictwa Roku 2021 poliuretanowy klej i uszczelniacz Bostik FLEXPRO PU 811 dedykowany jest do zadań wymagających wysokiej trwałości i wytrzymałości spoiny w trudnych warunkach eksploatacji.

Bezpłatna prenumerata