Aplikacja marki Buderus teraz także na Androida

Buderus jeszcze bardziej ułatwia zdalne zarządzanie domowym systemem grzewczym. Teraz aplikacja EasyControl współpracuje również z urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym Android. Aby z dowolnego miejsca na świecie zarządzać domową instalacją grzewczą, wystarczy smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją EasyControl, połączenie z Internetem i moduł Logamatic web KM200 marki Buderus. Moduł Logamatic Web KM200 łączy instalację grzewczą z Internetem lub lokalną siecią WiFi i przekształca dane wprowadzane za pomocą aplikacji w polecenia regulacyjne wysyłane instalacji grzewczej.
Do tej pory aplikacja pozwalała na wprowadzanie danych wyłącznie za pomocą urządzeń pracujących na systemie operacyjnym iOS. Teraz komunikuje się także z Androidem.
Aplikacja EasyControl dostępna jest na polskim rynku od połowy 2013 roku. Współpracuje ze wszystkimi kotłami marki Buderus wyposażonymi w system regulacyjny Logamatic EMS lub EMS plus z regulatorem RC35. Jest intuicyjna w obsłudze, zapewnia stały dostęp do ustawień parametrów systemu grzewczego i pomaga zaoszczędzić energię.
Aplikację można pobrać bezpłatnie ze strony www.buderus-aplikacje.pl

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017