AFRISO na targach ISH we Frankfurcie

Jako producentowi ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań do instalacji (nieprzypadkowo niemieckie AFRISO posługuje się hasłem „Technik für Umweltshutz” – technika dla ochrony środowiska) problem ochrony klimatu nie jest obcy.

W odpowiedzi na problemy ochrony klimatu, na targach ISH zaprezentowane zostaną rynkowe rozwiązania branży ciepłowniczej na potrzeby Zielonego Ładu. Wśród nich znajdą się także nowości AFRISO, m.in. CAPBs-Sets z aplikacją EuroSoft live, który wspiera w kontroli ogrzewania, jakości wody, powietrza w pomieszczeniach. W jednym systemie pomiarowym zmierzymy, sprawdzimy i udokumentujemy testy szczelności podłogówki albo instalacji gazowo-wodnych.

Zaprezentowany zostanie także system Vario-DP, czyli rozdzielacz ze stali nierdzewnej wyposażony w zawory termostatyczne z dynamicznym ogranicznikiem przepływu. Całość zapewni bezpieczne i automatyczne równoważenie instalacji.

Ponadto na stoisku E32 w hali 9.1. AFRISO goście obejrzą nowe rozwiązania do pomp ciepła. 

Pięć intensywnych dni targowych (13-17.3) wypełnionych będzie wszystkim, co najbardziej innowacyjne w branży. Tegoroczna edycja targów odbywająca się pod hasłem „Rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości” skupia się na innowacjach przyczyniających się do ochrony klimatu i efektywnego wykorzystania zasobów. Szczególny nacisk będzie położony na zaawansowane technologie i stworzenie zielonego miksu energetycznego. Tematami wiodącymi będą nowe pomysły na innowacyjne technologie pomp ciepła, gotowość H2 technologii kotłów kondensacyjnych oraz kongregacja ciepła i energii elektrycznej. 

Bezpłatna prenumerata