8. edycja programu edukacyjnego Bosch Termotechnika Szkoli

Właśnie wystartowała 8. edycja programu edukacyjnego – Bosch Termotechnika Szkoli. Do tegorocznej edycji zgłosiło się już 37 szkół z całej Polski. Program realizowany jest we współpracy ze szkołami średnimi, kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i pokrewnych.
Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych. Uczniowie zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową. Nagrodą główną jest voucher na kurs, który kończy się egzaminem na uprawnienia gazowe i elektryczne. Program ma także na celu promocję zawodu instalatora urządzeń grzewczych.
Tegoroczna edycja została dopasowana do obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie uczestników. Nauczyciele mają możliwość wyboru szkolenia. Mogą uczestniczyć online lub osobiście w jednym z Centrów Szkoleniowych Bosch. W programie szkolą kompetentni trenerzy Bosch Termotechnika. Nauczyciele, wiedzę zdobytą podczas szkoleń przekazują uczniom, którzy następnie weryfikują ją podczas testów.
W 7. edycji programu w roku szkolnym 2020/2021 wzięło udział 478 uczniów z 31 szkół. Do obecnej edycji zgłosiło się 37 szkół. Natomiast we wszystkich siedmiu edycjach programu wzięło udział łącznie prawie 1900 uczniów z 31 szkół z całej Polski.

Bezpłatna prenumerata