25 lat Immergas w Polsce

Immergas poinformował o uruchomieniu swojej jubileuszowej strony internetowej www.25lat.immergas.pl.Firma obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia na polskim rynku. Immergas zachęca klientów do świętowania:
Ćwierć wieku funkcjonowania firmy to niezwykły bagaż doświadczeń, emocji i przeżyć. To w jakim miejscu się dziś znajdujemy jest wypadkową konsekwencji, intuicji, zaangażowania pracowników, a w szczególności wypadkową współpracy biznesowej z klientami. Chcielibyśmy podziękować za te wspaniałe 25 lat!
Gdyby nie Wy, nie bylibyśmy w tym jakże wspaniałym miejscu!
Tak więc CZAS START – OTWIERAMY JUBILEUSZOWE OBCHODY.
Mamy nadzieję, że będziecie nam w nich towarzyszyć. Będziemy wszędzie, gdzie pandemia nie utrudnia funkcjonowania, czyli przede wszystkim w sieci. Będziemy starali się dostarczyć tyle emocji i wrażeń, ile da się wycisnąć za pomocą tych elektronicznych sprzętów. Zachęcamy do śledzenia naszej jubileuszowej strony, do polubienia profilu na Facebooku, do czytania wysyłanych przez nas Gorących Wiadomości.
Jesteśmy przekonani, że mimo utrudnionych kontaktów nie zabraknie dobrej zabawy, czasu na wspomnienia i wspaniałych przeżyć.
Świętujcie razem z nami!

https://25lat.immergas.pl/

Bezpłatna prenumerata