WARBUD: kierownik techniczny obiektu

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego
  • Współpraca z zarządem budynku (negocjacja kosztów, nadzorowanie prac budowlanych, naprawczych, zamówienia serwisów w ramach prac umownych oraz dodatkowo płatnych)
  • Tworzenie i wdrażanie procedur eksploatacyjnych
  • Monitorowanie i nadzorowanie przeglądów okresowych
  • Kontrola i nadzór firm podwykonawczych
  • Prowadzenie i administrowanie dokumentacją techniczną i ruchową instalacji i systemów
  • Kontrola i nadzór nad wszystkimi pracami zawartymi w kontrakcie z właścicielem obiektu i najemcami
  • Nadzór nad personelem technicznym w obiekcie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryk, automatyk, mechanik, sanitarne – konieczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży facility management
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownik techniczny obiektu lub Lider techniczny obiektu handlowego
  • Praktyczna znajomość instalacji budynkowych
  • Aktualne uprawnienia SEP gr 1,2,3 E i D
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania zespołu
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem
  • Wysoki poziom kompetencji społecznych