WADEX: kierownik działu handlowego

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Wadex Spółka Akcyjna

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej, z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracownikami działu sprzedaży,
  • zarządzanie podległą strukturą sprzedaży,
  • opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów firmy,
  • sporządzanie, realizacja i monitorowanie planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert i warunków handlowych,
  • prowadzenie rozmów handlowych,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych, na spotkaniach biznesowych, udział w targach, wystawach i konferencjach branżowych,
  • obsługa kluczowych klientów,
  • opracowywanie analiz rynkowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/średnie,
  • doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • znajomość  branży techniki grzewczej i sanitarnej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych,
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym   zespołem pracowników pionu handlowego (pracownicy działu handlowego oraz doradcy techniczno – handlowi)
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowane miejsce zamieszkania – Wrocław i okolice.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju, zdobycia  nowych kwalifikacji i uczestniczenia w szkoleniach
  • stabilne warunki zatrudnienia – stały i zmienny element wynagrodzenia, adekwatnie do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i efektów pracy,
  • nowoczesne biuro
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.