TKT ENGINEERING: specjalista ds. realizacji kontraktów

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: Poznań

Opis stanowiska:

  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami urządzeń i materiałów oraz firmami podwykonawczymi
  • sporządzanie bieżących i okresowych analiz oraz raportów finansowych
  • bieżąca kontrola kosztów
  • przygotowanie analiz i raportów zgodnie z zaleceniami
  • współpraca z innymi działami w zakresie wszelkiego rodzaju tematów ekonomicznych związanych z realizacją kontraktów
  • praca z programem księgowym firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne (inżynieria sanitarna)
  • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego