TKT Engineering: projektant

Projektant Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań projektowych;
  • wykonywanie projektów wykonawczych instalacji sanitarnych (HVAC);
  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów;
  • koordynacja zespołu projektowego (asystentów) do danego projektu;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla realizacji robót instalacyjnych;
  • analiza dokumentacji przetargowej i udział w przygotowywaniu ofert na realizację projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska;
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej;
  • co najmniej 8 lat doświadczenia na stanowisku projektanta;
  • bardzo dobra znajomość środowiska AutoCad;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość modelowania 3D BIM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach;
  • praca w pełnym wymiarze godzin;
  • karierę w stabilnej firmie;
  • pracę w zespole przy realizacji prestiżowych kontraktów;
  • rozwój zawodowy.